Ana Sayfa | Meyer Grup | Hakkında | Dökümanlar | İletişim |    


Yer Mantarı (Yol Bariyeri) Nedir ?

Şirket bina girişleri, alışveriş merkezleri, depolar, büyükelçilikler, polis merkezleri, devlet binaları, askeri alanlar ve hava alanı güvenlik bölgeleri gibi araç giriş çıkışının denetlemesinini zorunlu oldugu yüksek güvenlik gereksinimli alanlarda günün belli zamanlarında veya araş giriş çıkışlarında yolu kapatmak, hızla gelen aracın içeri girişini engllemek için kulllanılan bariyerlerdir.

Yüksek kalitedeki çelik alaşımlı bariyerlerimiz çok hızlı gelen araçların bile kontrol altındaki bölgeye girişini önyelcek şekildedir. Sistem otomatik olarak çalışabildiği gibi elektirik kesilmesi gibi ani durumlardada sistemin manual ( Elle İdare ) kullanımı bulunmaktadır.

100 Lük trafik lambası kırmızı,yeşil, Flaşör lamba
Isıtıcı sogutucu kit
PDKS Sistemlerle Entegrasyon
Metal kütle algılayıcı loop sensör
Hidrolik akış bölücü
Sesli uyarı (buzer siren)
Uzaktan kumanda sistemi
Plaka tanıma sistemi
Kartlı geçiş sistemi
Meyer El Dedektörü Ayrıntılı bilgi için :
E-Posta : bilgi@meyerrfid.com | Telefon : 0 212 293 06 44Genel Özellikler

Bariyer Yapısı : Yol Bariyerlerinin Zemin üstünde kalan kısımların kasası ST912 çeligi NPU dan imal edilmiş üzeri 10mm ST37 kalite çeligi saç ile kapatılarak sıcak daldırma galvanize edilmiş ve üzeri karayolları hemzemin işaretine uygun renkte statik boya ile boyanmıştır.

Yol Bariyer Montajı : ROAD BLOCKER,in montajı; ölçülere uygun olarak açılan çukura önce alt kasası yüksek dozlu beton ile sabitlenir. Betonun kurumasının ardından üst hareketli kısım tutturularak sabitlenir.

Dayanıklılık : Yükselen Yol Blogu (Road Blocker); aks başına 30 tonluk araçların çarpmalarından etkilenmeyecegi gibi bu araçların üzerinden geçmesinde deforme olmayacaktır.Daha fazla bilgi için lütfen E-mail : bilgi@meyer.com.tr veya Tel 0 216 999 24 99 (c) 1878-2008 Meyer A.Ş. Tüm hakları saklıdır.
Meyer Güvenlik bir MEYER A.Ş kuruluşudur.
Sitemap.xml