Ana Sayfa | Meyer Grup | Hakkında | Dökümanlar | İletişim |    


Kapı Dedektörü

Kapı dedektörlerimizin sağ ve Sol panellere altışardan toplam 12 alıcı ve verici, 33 AYRI NOKTALAMA BÖLGESİ ile dünya nın en gelişmiş YATAY ve DİKEY ZONE lu tespit teknolojisine sahiptir. Kapı dedektörü içinden geçen kişi üzerindeki metal hedef veya hedefler 33 ayrı noktalama bölgesinde her 2 panelin de üzerinde bulunan ışıklı göstergeler ile tam olarak tespit edilir ve yerleri belirlenir. Kapıdan geçişi düzenleyerek tarama etkinliğini arttıran trafik konrol ışıkları giriş yönünde her iki panel üzerinde bulunan yeşil kırmızı ikaz göstergesi vardır .

Genellikle firma girişlerine konan Kapı Tipi Metal dedektörlerin, yüksek hassasiyet yanısıra, dedektörün firmaya giriş çıkışları aksatmayacak hızda çalışması gerekmektedir. Meyer A.Ş tarafından GARRETT, CEİA, ELEKTRAL, CONTROL SCEENİNG marka Kapı Dedektörlerini hizmetinize sunmaktadır. Ve bu markalar dünyanın en önde gelen firmalarıdır. Sahip olduğu alıcılarla Yatay ve Dikey aramada yüksek kalite sunar..

100 Lük trafik lambası kırmızı,yeşil, Flaşör lamba
Isıtıcı sogutucu kit
PDKS Sistemlerle Entegrasyon
Metal kütle algılayıcı loop sensör
Hidrolik akış bölücü
Sesli uyarı (buzer siren)
Uzaktan kumanda sistemi
Plaka tanıma sistemi
Kartlı geçiş sistemi
TEKNİK ÖZELLİKLER : (Aşağıda teknik özellikleri belirtilen ürün Garrett 6500 i Modelidir.)
Sistem Tarifi : Kapı Tipi Metal Dedektöründe Sağ ve Sol panellerde ayrı ayrı bulunan 6’şar adet Alıcı Bobini ve Verici Bobinleri ile 33 Bölgeli tarama özelliğine sahip, hedefin Yatay ve Dikey olarak kesin yerini panel üzerine yerleştirilmiş ışıklı güstergeleri ile gösteren, Mikroişlemcili Kontrol ve Algılama Devrelerine sahip Darbe Endüksiyonlu Sistemdir.
Algılama Alanları<> : Kapı Tipi Metal Dedektöründe Sağ ve Sol panellerde 6’şar adet bulunan, özel tasarımlı Çoklu Alıcı Sistemi, Yatay ve Dikey olarak çok yönlü, tam kapsamlı mükemmel tarama sağlar. Hedef tespiti ve yerinin belirlenmesi geçitin neresinde olursa olsun tam ve mükemmeldir. Yazılımlar : Farklı nesneler ve çalışma ortamlarına göre tasarlanmış 20 arama Programı.
Hassasiyet : Her Programda 200 Kademeli Hassasiyet Ayarı
Arıza Tespiti : Cihaz açıldığında devreye giren arıza tespit programı tüm devreleri otomatik olarak kontrol eder ve arıza nedeni arızalı komponenti Likit Kristal gösterge üzerinde rapor eder. Likit Kristal göstergede, arıza kodları fabrikada özel olarak kodlandığı şekli ile İngilizce, İspanyolca ve Türkçe olarak Görülebilir.
Hafıza : Cihazın tüm program ve hassasiyet ayarları elektrik kesilmelerinde etkilenmeyen ve pil gerektirmeyen özel bir hafızada saklanmaktadır.
Kontrol : Harici kontrol ve alarm cihazlarını kontrol etmek için düşük voltajlı AC ve DC kontrol röleleri çıkışları mevcuttur.Daha fazla bilgi için lütfen E-mail : bilgi@meyer.com.tr veya Tel 0 216 999 24 99 (c) 1878-2008 Meyer A.Ş. Tüm hakları saklıdır.
Meyer Güvenlik bir MEYER A.Ş kuruluşudur.
Sitemap.xml