Ana Sayfa | Meyer Grup | Hakkında | Dökümanlar | İletişim |    


Bekçi Devriye Tur Kontrol Saati

Orjinal Alman Meyer Marka Bekçi Saatleriyle bekçinizin nöbet sırasında uyuyup uyumadığını yada devriyerleri tam atıp atmadığını kontrol edebilirsiniz.

Sadece yönetici tarafından açılan özel muhafazasında bekçinize ait devriye raporlarını günlük, haftalık, aylık Sistem Kontrol noktaları ve cihazlardan oluşur. Her biri özel numaraya sahip olan kontrol noktaları, kendi muhafazasındaki kutusu ile sizin belirlediğiniz, müessesenizde özellikle güvenlikçinin dolaşmasını istediğiniz yerlerde, duvara monte edilir ve güvenlikçi, gece tura başladığında, cihazı alarak bu kontrol noktalarını ziyaret eder.

Duvardaki kutularda bulunan özel numaralı anahtarları, güvenlikçi kendisindeki cihaza yerleştirerek bir tur çevirir. Böylece cihazın içerisindeki rulo kağıdına (Bakınız kağıt rulo için) anahtar numarası, gidilen saat ve dakika yazılır. Böylece sizler, güvenlikçinizin gece boyunca kaç tur attığını ve hangi noktalara ne zaman gittiğini görebilirsiniz.

Duvardaki kutularda bulunan özel numaralı anahtarları, güvenlikçi kendisindeki cihaza yerleştirerek bir tur çevirir. Böylece cihazın içerisindeki rulo kağıdına anahtar numarası, gidilen saat ve dakika yazılır. Böylece sizler, bekçinizin "güvenlikçinizin" gece boyunca kaç tur attığını ve hangi noktalara ne zaman gittiğini görebilirsiniz.Daha fazla bilgi için lütfen E-mail : bilgi@meyer.com.tr veya Tel 0 216 999 24 99 (c) 1878-2008 Meyer A.Ş. Tüm hakları saklıdır.
Meyer Güvenlik bir MEYER A.Ş kuruluşudur.
Sitemap.xml